شبنم نظیف آرایشگاه ویس | بلاگ

شبنم نظیف آرایشگاه ویس

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

با سلام
من فکر میکردم انجمن نو عروس طرفداره عروس هاست و اطلاعات واقعی رو در اختیار عروس ها قرار میده ,تا اینکه من تجربه شخصی خودمو از روز عروسی از سالن شبنم نظیف ویس نوشتم و با تعجب بسیارررررررررررر تمامی نظرات من و پاسخ هایی که دریافت کرده بودم پاک شده اند. درست کاری که خود پیج اینستاگرام شبنم نظیف با من کرد کامنت گذاشتم و بلاک شدم.
ولی حتی اگر یک نفر این نظر ببینه ارزششو داره بازم مینویسم.
من عروس سه شهریور سال نود و هفت سالن شبنم نظیف بودم. مبلغ سه میلیون تومان پرداخت کردم و ارایشم با خوده شبنم نظیف بود.
به من گفته بودن ساعت شش و نیم صبح ارایشگاه باش منم از استرسم راس ساعت اونجا بودم ولی متاسفانه منتظر پرسنل تا ساعت هفت نشستم. پرسنل بسیار بی ادب که در ابتدای ورودم به ارایشگاه از این همه بی احترامی و بی ادبی متعجب شده بودم سلام میکردم شونه مینداختن ,گفتم من عروس شبنم نظیفم بازم شونه مینداختن خودم رفتم دنباله اتاق پرو گشتم تا لباسم و وسایلمو اونجا بزارم.
خوده شبنم نظیف ساعت 9 تشریف اوردن و تنها کاری که برای من و چهار عروس دیگه ای که توسالن بودن انجام دادن این بودکه سایه چشم زدن و اصلن تو سایه نظرمو نپرسید چون اصلن من رنگ قهوه ایی دوست ندارم. و آخرش گفتم میشه لطفن یک کوچولو سایه شاین بزنید که با حرص تو پیشونیم یک ذره اکلیل پاشیددد.تصویر: /images/smilies/new/huh.pngتصویر: /images/smilies/new/huh.png
مابقی کاره آرایش من و عروس ها با پرسنل بیتجربه و کم سن و سالشون بود و اینو اضافه کنم که برای مژه از من مبلغ دویست تومن روزه عروسی گرفته شد. مژه ایی که تو اتلیه میریخت و من همش استرس اینو داشتم تا شب رو چشمه من چیزی نمونه. انقدر دختر بی تجربه ایی بود تو چسبوندن مژه ها که نیم ساعت طول کشید و منم از چشمم همینجور اشک میریخت.
خروجی من از ارایشگاه ساعت نه و نیم اعلام شده بود که من رو با یک ساعت و نیم تاخیر ساعت یازده آماده کردن. همسرم اینهمه مدت منتظر من بود.و بعلت این تاخیر تا شب تمامی برنامه های ما بهم ریخت.
هرچی از بی ادبی این سالن بگم کم گفتم التماس میکردم یکی بیاد کمکم لباسمو کمک کنه تنم کنم شونه مینداختن. باوررررررممم نمیشد چون روزی که قرارداد میبستم کلی قربون صدقه ولی حالا که عروس اونجا هستم انگار نه انگار.
تازه وقتی خانوم عاطفه کبیری داشت شینیون موهامو انجام میداد از صحبت کردنای پرسنلشون با هم متوجه شدم این ها روزی چهار تا مدل دارند و به بازدیدی ها فقط مدل ها رو نشون میدن.
خیلی جای تاسفه واقعن من که پول رو داده بودم حداقل کاری میکردن که راضی باشم.
من برای بله برون عقد حنابندون هم ارایشگاه دیگه ای رفته بودم و بسیار مودبانه رفتار شد ولی این سالن واقعن تجربه ی تلخی بودددددد
امیدوارم گول تبلیغات نخوریم و عروس خانومای نازنین درست انتخاب کنند.
سپاس ...
نویسنده : ممد رسول بازدید : 0 تاريخ : شنبه 24 شهريور 1397 ساعت: 7:37